1. Na stronie umieszczane są informacje o ofertach innych podmiotów. Informacje te same w sobie nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

2. Informacje mogą zawierać linki do innych stron, które działają niezależnie od strony tickettaka.pl

3. Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość informacji i nie jest stroną umów w przedmiocie przedstawionych ofert, są nimi podmioty, do których oferty należą m.in. linie lotnicze, kluby piłkarskie.

4. Aktualność cen zawartych w informacjach o ofertach nie jest zagwarantowana ze względu na dynamikę ich zmian.

5. Użytkownik strony tickettaka.pl ma możliwość komentowania wpisów i ponosi pełną odpowiedzialność za wprowadzone treści.

6. Komentarze naruszające powszechnie obowiązujące przepisy prawa, naruszające godność innych osób, zawierające treści reklamowe, promocyjne, spam mogą być kasowane.

7. Użytkownik, który chce by udostępniono na stronie jego zdjęcia, filmy, tekst, oświadcza, że posiada do nich prawa autorskie, nieograniczone prawami osób trzecich i zezwala na nieodpłatne korzystanie z nich w ramach prowadzenia strony.

8. Zawartość strony podlega ochronie przewidzianej przepisami prawa, w szczególności ustawy o prawie autorskim. Wykorzystywanie tickettaka.pl i poszczególnych elementów do m.in. kopiowania, rozpowszechniania, dokonywania obrotu jest zabronione.