Real Madryt – Sevilla FC bilety na mecz już od 15 euro !

Wspaniała okazja wyjazdu na hiszpański hit ! W 1/8 Pucharu Króla aktualny lider La Liga Real Madryt podejmie na Estadio Santiago Bernabéu drużynę Sevilla FC zajmującą obecnie trzecią pozycję w lidze.  Mecz odbędzie się już 4 stycznia o 21:15. 


Bilety trafiają do generalnej sprzedaży średnio tydzień przed meczem, więc loty nie są najtańsze ale za to wejściówki na mecz dostaniemy już od 15€. Całość w naprawdę dobrej cenie.

Loty

Z WROCŁAWIA

WYLOT
3 stycznia (Wt) 15:45 Wrocław – 18:50 Madryt, Ryanair 399 zł ⇒kup bilet

POWRÓT
5 stycznia (Czw) 07:10 Madryt – 10:15 Wrocław, Ryanair 119 zł ⇒kup bilet

Cena biletów:  518 zł

Bilet na mecz

Bilety najlepiej kupić na oficjalnej stronie Królewskich, lub platformie ticketmaster.es, która prowadzi oficjalną sprzedaż. Najtańsze dostępne wejściówki już od 15 € + 2,20 € opłaty administracyjnej z możliwością wydrukowania w domu. Nieco droższe opcje to platforma ticket bureau (od 25€) lub viagogo (od 120 zł + ok 100 zł opłaty administracyjnej, czyli 220zł ok 50€), na których są dostępne miejsca, któych już nie ma w oficjalnej sprzedaży. Kupując bilety na ticket bureau mamy możliwość wydrukowania lub dostarczenia nam do pokoju hotelu, w którym się zatrzymamy. Platforma viagogo również daje możliwość dostarczenia/odbioru na różne sposoby, w tym e-bilety.

 ⇒kup bilet lub ⇒kup bilet 

⇒kup bilet

⇒kup bilet

Dojazd z lotniska

Z lotniska do centrum Madrytu najlepiej dojechać:
🚄 metrem (linia nr 8)  – stacja przy terminalu 2 i 4.  Z innych terminali musimy dojść lub dojechać bezpłatnym autobusem lotniskowym. Czas przejazdu z lotniska do centrum (Nuevos Ministerios – niedaleko Santiago Bernabeu) to ok. 20 minut. Cena 4,50 euro, bilety do nabycia w automatach i kioskach z art. tytoniowymi;
🚌 autobusem airport express (expres aeropuerto) – odjeżdżają z każdego terminala. Czas przejazdu to ok. 40 min. Cena biletu 5 euro. Bilet kupujemy u kierowcy.

Komunikcja miejska

W Madrycie zdecydownie najlepiej przemieszczać się metrem, ale świetnie zorganizowana jest też sieć autobusów. Bilet jednorazowy kosztuje 1,50 euro. Dobrym rozwiązaniem jest bilet na 10 przejazdów – metrobus. Możemy się na nim przemieszczać zamiennie korzystając z autobusu lub metra i  to w kilka osób, oczywiście kasując odpowiednią ilość razy. Koszt biletu to 12,20 euro. Tutaj strona komunikacji miejskiej Madrytu.

Dojazd na stadion
Na stadion dojedziemy metrem 10 lub autobusami 14, 27, 40, 43, 120, 126, 147 i 150.

Nocleg

Przykładowe propozycje noclegu w pokojach dwuosobowych. Warto również rozejrzeć się za ofertami pokojów wieloosobowych lub wynajem prywatnego lokum choćby z airbnb

⇒zarezerwuj nocleg

ze wspólną łazienką

Koszt wyjazdu dla jednej osoby

  • LOT Wrocław ⇔ Madryt, Ryanair 518 zł 
  • BILET NA MECZ 17 € – ok. 75 zł
  • NOCLEG 03.01-05.01 ok. 177 zł
  • SUMA ok 770 zł !

Foto: Gilbert Sopakuwa

 

Jeśli zechcesz podzielić się z Nami wrażeniami z wyjazdu, wyślij do mnie zdjęcia, film bądź relację na wyjazdy@tickettaka.pl. Do zobaczenia !

Zachęcam Cię również do obserwowania profili na facebooku, twitterze, instagramie gdzie z pewnością znajdziesz mnóstwo interesujących Cię wiadomości. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *