Piotr i jego storia di un grande amore

„Kibicuję Juve 20 lat po finale w 96 z Ajaxem, nigdy nie miałem okazji pojechać do Turynu, kombinowałem miesiąc temu żeby jechać na wakacje i  mecz, ale nie mieli ciekawych ofert Ci z biur podróży. Masz kolego u mnie dobrego whiskacza”. Zobaczcie relację z wyjazdu Piotra na mecz Juventus – Atalanta.


Niespełna miesiąc temu stworzyłem propozycję wyjazdu na mecz Juventus-Atalanta w Pucharze Włoch. Piotr z okolic Warszawy skorzystał z niej i podesłał trochę zdjęć i filmów z wyjazdu, a swoje wrażenia opisał tak:

Kibicuję Juve 20 lat po finale w 96 z Ajaxem, nigdy nie miałem okazji pojechać do Turynu, kombinowałem miesiąc temu żeby jechać na wakacje i  mecz, ale nie mieli ciekawych ofert Ci z biur podróży. Masz kolego u mnie dobrego whiskacza. Wszystko pokupowalem wg Twoich instrukcji i wszystko było ok. Transport tu i we Włoszech jak w zegarku więc wszystko się dobrze udało, mam już wiedzę jak się szykować na następne wyjazdy. Piotr

A i Juventus zwycięsko!

I właśnie dlatego to robię. Chę byście mogli spełnić swoje marzenia czy cele. Chcę byście korzystając z tej strony czuli się niejako związani z nią, innymi czytelnikami i tworzyli coś na wzór drużyny. Wspaniale.
Sporo pisaliśmy z Piotrem po powrocie – mega ciekawy facet, zaangażowany w wiele spraw związanych z naszą piłką. Jest prezesem SRT Orły Halinów gdzie został wprowadzony projekt PZPN Akademia Młodych Orłów i jest jedynym projektem AMO w województwie mazowieckim. Dzięki bardzo Piotrek. Dzięki za docenienie mojej roboty i za dodatkową motywację. Do zobaczenia!

A teraz zobaczcie co nam Piotr podesłał.

Klubowe muzeumA tutaj już zdjęcia i filmy z meczu

Hymn Juventusu – Storia di un grande amore (Historia wielkiej miłości)

To jak ? Kiedy Ty lecisz na mecz z tickettaka.pl ? :)

Jeśli zechcesz podzielić się z Nami wrażeniami z wyjazdu, wyślij do mnie zdjęcia, film bądź relację na wyjazdy@tickettaka.pl