Liga Hiszpańska: Atletico Madryt – Betis już za ok 600 zł !

Świetna okazja wyjazdu dla kibiców Los Rojiblancos.  W 18 kolejce La Liga Atletico zmierzy się z Realem Betis. Mecz odbędzie się 14 stycznia o godzinie 18:30 na stadionie Vicente Calderón. Przy okazji spotkania z PSV pisałem o nowym stadionie La Peineta, który w piątek oficjalnie przyjął nazwę Wanda Metropolitano. Pierwszy człon pochodzi od nazwy chińskiego sponsora, natomast drugi to nawiązanie do poprzedniego stadionu  Estadio Metropolitano de Madrid. Zaprezentowano również nowe logo drużyny, które możecie zobaczyć tutaj. Pierwsze mecze na nowym stadionie z nowym herbem już w kolejnym sezonie. Większość kibiców jest niezadowolona z przyjętych zmian, a jakie jest Wasze zdanie ? 


Loty

WYLOT
13 stycznia (Pt) 20:05 Warszawa-Modlin – 23:45 Madryt, Ryanair 118 zł ⇒kup bilet

POWRÓT
15 stycznia (Nd) 08:00 Madryt – 11:30 Warszawa-Modlin, Ryanair 118 zł ⇒kup bilet

Cena biletów: 236 zł

 

 

Dojazd z lotniska

Z lotniska do centrum Madrytu najlepiej dojechać:
🚄 metrem (linia nr 8)  – stacja przy terminalu 2 i 4.  Z innych terminali musimy dojść lub dojechać bezpłatnym autobusem lotniskowym. Czas przejazdu z lotniska do centrum (Nuevos Ministerios – niedaleko Santiago Bernabeu) to ok. 20 minut. Cena 4,50 euro, bilety do nabycia w automatach i kioskach z art. tytoniowymi;
🚌 autobusem airport express (expres aeropuerto) – odjeżdżają z każdego terminala. Czas przejazdu to ok. 40 min. Cena biletu 5 euro. Bilet kupujemy u kierowcy.

Komunikcja miejska

W Madrycie zdecydownie najlepiej przemieszczać się metrem, ale świetnie zorganizowana jest też sieć autobusów. Bilet jednorazowy kosztuje 1,50 euro. Dobrym rozwiązaniem jest bilet na 10 przejazdów – metrobus. Możemy się na nim przemieszczać zamiennie korzystając z autobusu lub metra i  to w kilka osób, oczywiście kasując odpowiednią ilość razy. Koszt biletu to 12,20 euro. Tutaj strona komunikacji miejskiej Madrytu.

Bilet na mecz

Bilet dostępne na oficjalnych stronach sprzedaży klubu już od 40 euro + opłata administracyjna 2-2,50 euro. 

⇒kup bilet lub ⇒kup bilet lub ⇒kup bilet

 

 

Nocleg

Propozycja noclegu dla dwóch osób w bardzo dobrej lokalizacji.

⇒zarezerwuj nocleg

 

Koszt wyjazdu dla jednej osoby

  • LOT Warszawa-Modlin ⇔ Madryt, Ryanair 236 zł
  • BILET NA MECZ 42 eurook. 187 zł
  • NOCLEG 174 zł
  • SUMA ok 597 zł !

 

Jeśli zechcesz podzielić się z Nami wrażeniami z wyjazdu, wyślij do mnie zdjęcia, film bądź relację na wyjazdy@tickettaka.pl. Do zobaczenia !

Foto: sporras